GREGORY MILL

100 років від млину — до сучасних технологій

GREGORY MILL

У далекому 1915 році в самому серці Білогірщини, що на Хмельниччині, місцевий ентузіаст Григорій Пилипчук заснував велике рільниче господарство.
Він був першим зі своєї родини, хто мав неабиякі здібності до підприємництва. 
Григорій мріяв розвивати свою справу та збагачувати традиції ведення сільского господарства в Україні новітніми знаннями, які він здобув, працюючи на фермерських господарствах Канади. Він вирощував різноманітні злакові, зокрема овес, та володів своїм власним млином, де молов зерно. Саме традицію споживання вівса на сніданок, як корисної та поживної страви, Григорій прививав своїй родині та односельцям.
Проте, важкі часи настали з приходом колективізації. Господарство та майно підприємця було відібране та передане в колгосп, його позбавили всього, над чим він працював. А самого Григорія розстріляли за намагання донести свої знання та покращити умови праці в Україні. Його дружина і восьмеро дітей залишились без батька, проте з мрією відновити справу життя Григорія.

Саме тому його сила, пристрасть і мрія не згасли. Вони пройшли через покоління, пронизали серця нащадків, які вирішили продовжити його справу. Сьогодні - це виробництво корисної та смачної граноли з ретельно відібраного вівсяного зерна, яке Григорій колись мріяв розповсюдити по всій Україні. Кожен продукт "Gregory Mill" несе в собі спадщину волелюбного українця і втілює його незламний дух крізь роки.

Бренд "Gregory Mill" об'єднує минуле і сучасність, мрію і відданість. Ми, продовжуючи традиції, виготовляємо продукти, що наповнені не лише смаком, а й енергією. Розвиваючись та вдосконалюючись, ми створили лінійку вишуканих солодощів, що здатні вразити смакові рецептори найвибагливішого гурмана. 

Наша місія:

Нести традицію створення крафтових продуктів, дарувати задоволення та наповнювати смаки барвами.


Основна відмінність від конкурентів

No preservatives or additives added

Без консервантів

Без барвників

Artboard 37

Без цукру

Тільки відбірний овес

Натуральні смаки

Запрошуємо до співпраці

Ми втілюємо в собі найвищі стандарти якості та неперевершений смак, тому наша пропозиція співпраці гарантує не тільки отримання доходу, а й вишуканість та унікальний дотик у світі здорового харчування.

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

600 грн середній чек

35% виплата від суми замовлення

30+ унікальних продуктів в асортименті

Детальніше співпрацю та роботу партнерської програми, а також відповіді на поширені запитання - у розділі Інструкції.