HiLLARY Cosmetics — український виробник натуральної доглядової косметики

Наша мета

Щоб всі косметичні продукти на полиці кожної дівчини світу мали тільки натуральну природу.
Наша команда щодня працює над тим, щоб дівчата по всьому світу посміхалися і насолоджувались своєю красою разом з органічною косметикою від HiLLARY. Разом ми зможемо не тільки подарувати ще більшій кількості дівчат можливість насолоджуватися якісною косметикою, а й пропонуємо отримувати необмежений дохід абсолютно кожному бажаючому.

Illustration

8 років на ринку України

200+ унікальних продуктів в асортименті

100000+ задоволених клієнтів

1000+ активних партнерів

до 35% виплата від суми замовлення

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

9$ середня виплата з однієї продажі

Інновації і результат від використання

Ще 5-10 років тому натуральна косметика, в більшості випадків, не відрізнялася своєю ефективністю та швидкою результативністю. Але світова індустрія розробки органічних натуральних компонентів для косметики інтенсивно розвивається. Багато компаній, від глобальних гравців до маленьких лабораторій, розробляють нові, все більш дієві органічні рослинні компоненти для косметики, винаходять унікальні з'єднання, застосовуючи при цьому інноваційні рішення і технології.
Ми прискіпливо шукаємо ультрасучасні, інноваційні розробки в сфері косметичних інгредієнтів, тому що саме такі компоненти та власні працюючі формули дають нам можливість створювати органічну косметику, яка діє і показує очікуваний результат при використанні.

У виробництві продукції Hillary Cosmetics ми використовуємо виключно натуральні компоненти від провідних виробників і постачальників органічних косметичних інгредієнтів з Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Данії, США та ін.
Ми дотримуємося суворих правил корисності та натуральності, тому в нашій косметиці ви не знайдете продуктів нафтопереробки, силіконів, синтетичних ароматизаторів і барвників, а також інших шкідливих компонентів.
Ми не використовуємо силікони і сульфати, які надають тимчасовий ефект. Наша косметика спрямована на збереження молодості і здоров'я шкіри.

Яскраво, популярно!

При створенні бренду ми зіткнулися з нудним і похмурим підходом до дизайну етикеток, представленості продуктів, каналів маркетингу і т. д., у всьому тому, що бачать клієнти в індустрії натуральної косметики.
Тому ми популяризуємо не тільки бренд HiLLARY Cosmetics, але і органічне усвідомлене споживання, застосовуючи яскравий дизайн і позиціонування, а також маркетингові канали, такі як робота з понад 5000 інфлюенсерів. Завдяки цьому вам захочеться купити і спробувати натуральне, органічне, стати ближче до природи і поліпшити своє здоров'я.

Mаde in Ukraine

Ми створюємо в Україні продукт за найінноваційнішими рецептурами, на найновітніших технологічних компонентах, які тільки доступні у світі.
Ми робимо аналогічну і часто перевершуючу за якістю дорожчі імпортні аналоги косметику. Виробляючи продукт в Україні, ми маємо набагато менші витрати на утримання та забезпечення бізнесу. Це дозволяє нам продавати продукцію за цінами, які у 5 разів нижче цін на імпортовані продукти-аналоги, вироблені, наприклад, в Європі чи Кореї, які включають витрати на доставку та торговельну націнку в Україні. Ми віримо, що наша праця і праця наших колег по індустрії через кілька років зробить бренд Mаde in Ukraine престижним і популярним у всьому світі. Косметика HiLLARY вже експортується в 11 країн світу, у тому числі Ізраїль і Тайвань.
В період війни ми передаємо 20% нашого доходу на підтримку ЗСУ через фонди на волонтерські організації, про що регулярно звітуємо у своїх соціальних мережах.

Детальніше співпрацю та роботу партнерської програми, а також відповіді на поширені запитання - у розділі Інструкції.