Відправка замовлень за кордон

Замовлення HiLLARY відправляються за кордон по повній передоплаті замовлення службою доставки Postex Service та у виняткових випадках Укрпоштою. Партнерська виплата нараховується від суми замовлення, яка не включає вартість доставки та можливе мито при отриманні замовлення.
Для комунікації, щодо закордонних відправлень можна звертатись до менеджера на Viber за номером: +380937502985

Як оформити замовлення на клієнта, що знаходиться за межами України

При здійсненні продажів за кордон пам'ятайте, що закордонні замовлення відправляються Postex Service та Укрпоштою за тарифами по повній передоплаті.
Використовуйте рекомендації описані відповідно до обраного способу доставки описані на цій сторінці нижче.
Масу БРУТТО кожної монопозиції (в наборах є список монопозицій) можна подивитись в картці товару.
Процес замовлення:
1. Клієнт обрав товар, який він хоче замовити.
2. Уточнюєте дані по доставці, включно з ПРАВИЛЬНИМ ІНДЕКСОМ відділення, на якому клієнт отримуватиме замовлення.
3. Ви прораховуєте вартість доставки та повідомляєте клієнту цю інформацію, але уточнюєте, що кінцеву суму замовлення повідомить менеджер.
4. Якщо клієнт згоден, то оформлюєте замовлення за своїм посиланням на нашому сайті та в коментарях вказуєте дані по доставці та як зв'язатись з клієнтом. Це може бути номер телефону (український) чи будь-який месенджер.
5. Наші менеджери зв'язуються з клієнтом та повідомляють кінцеву вартість замовлення та доставки, вірність даних по доставці, а також орієнтують по даті відправлення.
6. Менеджер надсилає реквізити для оплати клієнту.
7. Після того як клієнт оплатив замовлення і доставку - замовлення передається на комплектацію і відправку.
8. Після того як посилка запакована та відправлена ми отримуємо номер відправлення та передаємо клієнту (туди де спілкувались з ним) аби можна було відстежувати посилку.

Як прорахувати вартість доставки за кордон Postex Service

Для доставки Postex Service потрібно:1. Прізвище, ім'я.2. Електронна адреса (якою користуєтесь, оскільки сповіщення про доставку може надходити як на неї, так і на телефон).3. Телефон (обов'язково місцевий, тобто не український).4. Індекс, місто, точна адреса проживання, так як зазвичай доставка кур'єрська.
Замовлення оформлюються та відправляються для перевізника у Київ. Щовівторка та щоп'ятниці відбувається відправка за кордон.
● При відправці Postex Service, в країну ЄС, клієнт при отриманні НІЧОГО додатково не сплачує. Мито і інші податки ми самі оплачуємо наперед і враховуємо у вартість доставки.● Якщо країна не входить в ЄС, тоді мито сплачується відповідно загальноприйнятих тарифів.● Фіксована вартість доставки до Польщі та Чехії становить 700 грн. У всі інші країни 1200 грн.● Термін доставки - 10-12 робочих днів● Відстежити посилку можна: https://postexservice.com/uk/

Як прорахувати вартість доставки за кордон Укрпоштою

Порахуємо орієнтовну закордонну доставку на прикладі набору Убтан Hillary ASAI UBTAN, 100 мл + Гіалуронова сироватка Hillary Smart Hyaluronic, 30 мл 
1. У описі позиції дивимось, що входить до набору:
● Убтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN, 100 г● Гіалуронова сироватка Hillary Smart Hyaluronic, 30 мл.
2️. Заходимо в кожну з цих позицій та дивимось масу БРУТТО та рахуємо:
Убтан 134 грами + Сироватка 110 грам + Ущільнювачі в коробці 20 грам = 264 грами

3. Посилки їдуть в брендових коробках
Так як набір не великий, то він поїде в малій коробці 18*13*10 см

Illustration

4. Переходимо на сайт Укрпошти https://calc.ukrposhta.ua/international-calculator
5. Обираємо країну, вводимо вагу та розміри коробки.
6. Тиснемо "Розрахувати вартість" і дивимось на запропоновані варіанти. Нас цікавить "Дрібний пакет" (він обирається якщо вантаж до 2 кг) і "Посилка" (вантаж до 30 кг). Спосіб пересилання обираємо "комбінований" чи "авіа" - дешевший і буде нашим варіантом.
Зверніть увагу, що там вказана вартість ВІД. Тобто вона може бути більшою, ніж порахував калькулятор.
До 0,25 кг може бути менша вартість - але це тільки для дрібних монопозицій. 7. З клієнта при отриманні також буде стягнуте мито. Орієнтовний розмір мита для обраної країни можна подивитись тут Безмитні ліміти в інших країнах
● Загальна вартість замовлення для клієнта = Набір по акції + доставка + мито. ● Одразу потрібно буде сплатити за товар+доставку, щоб ми відправили товар клієнту. А мито клієнт сплачує уже при отриманні!● Вам нараховується виплата лише від вартості проданого товару, тобто в даному випадку це % від 363 грн.● Відстежити посилку можна: https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html

Якщо ви не знайшли тут відповідь на своє запитання, то зверніться за консультацією до менеджера партнерської програми.