Навчаємо отримувати дохід з HiLLARY

Розпочати співпрацю може бути не просто. Саме тому ми підготували великий покроковий навчальний матеріал, щоб всі охочі могли швидко та легко почати отримувати дохід з партнерською програмою HiLLARY. Якщо Ви повністю ознайомитесь з матеріалом та виконаєте наші рекомендації - Ви не тільки отримаєте відповіді на поширені запитання, а й уникнете більшості помилок, що роблять наші партнери на старті співпраці.

У своїй комунікації ми використовуємо певні професійні та тематичні терміни. Рекомендуємо ознайомитись з ними, щоб не виникало запитань щодо того чи іншого не зрозумілого слова чи фрази.

КРОК 1. Дізнайтесь більше про компанію

Партнерська програма HiLLARY - це мережа партнерів, що працюють з оплатою за виконану дію по моделі СРА (cost-per-action). Партнер отримує винагороду за цільову дію на сайті рекламодавця, в даному випадку - за виконане замовлення зроблене за посиланням партнера.
Доступні для співпраці офери:

    HiLLARY - український бренд натуральної доглядової косметики.
    Онікс - український бренд ювелірних виробів

КРОК 2. Реєстрація

1. Для реєстрації необхідно вказати свою контактну інформацію для створення персонального кабінету партнера у формі реєстрації.
2. На введену при реєстрації електронну пошту приходить лист з посиланням підтвердження реєстрації та посиланням на загальний чат партнерів, до якого потрібно долучитись.
● Якщо лист не прийшов - перевірте правильність введення електронної пошти, можливість отримання листів та папку СПАМ.● Посилання активації та введена електронна пошта також будуть надіслані Вам у Viber на вказаний при реєстрації номер телефону. Якщо помітили, що ввели не вірну електронну пошту - зв'яжіться з менеджером.
3. Ознайомтесь з інформацією у закріплених повідомленнях партнерського чату та з Вашим персональним кабінетом.

КРОК 3. Створення посилання

Партнерське посилання - це посилання на сайт рекламодавця, що містить унікальний ідентифікатор партнера, за яким система фіксує кому та скільки потрібно нарахувати виплату.
Саме за цим посиланням потрібно здійснювати всі замовлення. Ви можете самостійно оформлювати замовлення на клієнта або ділитися цим посиланням з потенційними клієнтами. З кожного виконаного замовлення система буде нараховувати виплату. Замовлення зроблені за партнерським посиланням відображаються у партнерському кабінеті у розділі "Статистика - Конверсії".

Ваше посилання знаходиться у вибраному офері в розділі Tracking link.
Для коректної комунікації рекомендуємо використовувати скорочену версію посилання. Для цього натисніть на стрілочку справа від поля ShortLink.
Детальніше про розширені можливості роботи з партнерським посиланням можна дізнатись у відповідному розділі.

КРОК 4. Виплата

Вам не потрібно виконувати обов'язкові мінімальні плани продажів для отримання виплати. Виплата нараховується за виконані замовлення зроблені за партнерським посиланням. Розмір виплати вказаний у інформації про обраний офер.
Виплата у офері HiLLARY це:
● 20% при місячних продажах на суму до 10000 грн.● 30% при місячних продажах на суму на 10000 грн і більше.● 35% при місячних продажах на суму на 100000 грн і більше.
В період масштабних акцій виплата для всіх становить 20%, про що ми попереджаємо у партнерському чаті.
Виплата у офері Онікс - 8% і не залежить від суми продажів.

Виплата за замовлення партнеру відбувається протягом тижня після переходу замовлення в статус ПРИНЯТО.
Отримання цього статусу з моменту створення замовлення може досягати 2 тижні. Це зв'язано з обробкою замовлення, комплектацією, доставкою та отриманням замовлення клієнтом.
Детальніше про статуси замовлень можна дізнатись у відповідному розділі.

Виплата нараховується автоматично, коли:
1. Сума виплати за виконані замовлення від 500 грн. Ця сума відображається у "Доступно" на головній сторінці партнерського кабінету.2. В профілі партнера зазначені платіжні дані для отримання виплати.
Щовівторка менеджер партнерської програми генерує загальний рахунок та передає у бухгалтерію. Кошти із Доступно анулюються. Відстежувати статус виплат можна у розділі "Виплати" головного меню партнерського кабінету.
Виплата надходить на вказану у платіжній системі картку з вівторка по п'ятницю.

Як додати реквізити для отримання виплати

КРОК 5. Продажі

Ви можете здійснювати продажі у зручних для Вас джерелах, що не порушують правил партнерської програми та чинного законодавства України.

Ми підготували інструкції по роботі з деякими джерелами комунікації, які найчастіше використовують наші партнери. 

КРОК 6. Розвиток

Партнерська програма HiLLARY дозволяє не лише заробляти, але й розвиватись у сфері продажів та інтернет-маркетингу. Ви завжди можете ознайомитись з інформацією наданою на сайті партнерської програми, офіційному сайті, партнерському чаті, а також на нашому Youtube каналі, де зібрана велика кількість безкоштовних вебінарах для партнерів.
На прикладі наших оферів та продуктів Ви можете навчитись ефективно продавати в інтернеті та заробляти на цьому. І навіть, якщо Ви передумаєте співпрацювати з нами - набуті знання та навички знадобляться в роботі і з іншими брендами.

Для зручності залишаємо деякі посилання тут:

Напишіть нам, якщо у Вас виникнуть будь-які додаткові запитання щодо співпраці з партнерською програмою HiLLARY.