Продажі на маркетплейсах

Ви можете продавати продукцію HiLLARY на різних маркетплейсах, в тому числі на Prom.ua, OLX, Shafa та ін.
Здійснювати партнерські продажі на Kasta - ЗАБОРОНЕНО у звʼязку з умовами співпраці з цим маркетплейсом. 

Для роботи з маркетплейсами будуть корисними файли вигрузок товарів, за допомогою яких Ви можете налаштувати автоматичне завантаження списку товарів з повним описом, фото, даними про вартість та наявність товару на власний сайт або маркетплейс.

Детальна інструкція як налаштувати автоматичний імпорт товарів на платформу Prom.ua

Пром-оплата, OLX Доставка

Досить популярними функціями на маркетплейсах є Пром-оплата та OLX Доставка.

● Що таке Пром-оплата● Що таке OLX Доставка

Для клієнтів ці функції є досить зручними, адже кошти оплачуються спочатку на маркетплейс, а після отримання замовлення клієнтом нараховуються продавцю, тобто Вам. Але для продавців продаж з використанням цього функціоналу потребує більше дій для правильного оформлення замовлення.

Зверніть увагу, що:

При оформленні замовлення на нашому сайті Вам потрібно самостійно сплачувати замовлення нам, а потім коли замовлення буде виконане, то Ви отримаєте кошти від маркетплейсу за замовлення + виплату у кабінеті партнерської програми. Рекомендуємо обирати оплату за реквізитами, щоб не сплачувати додаткову комісію за онлайн оплату.

Дотримуйтесь рекомендацій при оформленні замовлень на клієнта, що придбав у Вас по Пром-оплаті:

● В першу чергу перевіряйте актуальність вартості товару на офіційному сайті. Бо іноді автоматичний імпорт не оновлює вартість і потім виходять непорозуміння. Якщо ціна не актуальна, то для вирішення питання напишіть менеджеру партнерської програми пояснення ситуації і детальну інформацію про замовлення.● Якщо ціна актуальна, то Ви оформлюєте замовлення на клієнта за своїм партнерським посиланням, в коментарях до замовлення пишете, що це замовлення з маркетплейсу і потрібно відправити з вашим ТТН (і вказуєте потрібний).● В коментарі додайте примітку "не дзвонити", щоб клієнту не телефонували. Додатково вкажіть свій номер телефону з приміткою "якщо виникнуть питання по замовленню тел. *** "● ️Обов'язково в коментарі напишіть "відправити терміново", бо в таких замовленнях є обмежений термін виконання встановлений маркетплейсом.

В залежності від вибору платформи методи роботи на них можуть відрізнятись. У разі виникнення додаткових запитань - напишіть нам!