Правила партнерської програми HiLLARY

Партнерська програма HiLLARY надає Вам можливість дарувати прекрасній половині людства красу та радість, заробляючи при цьому до 35% від кожного підтвердженого замовлення. Підтвердженим вважається замовлення, що було оплачене та отримане кінцевим клієнтом.

З моменту створення Бренду і по сьогоднішній день на першому місці у компанії стоїть ЯКІСТЬ – як продукції, так і Трафіку. Тому кожен Партнер при Реєстрації у нашій партнерській програмі автоматично Погоджується з вказаними нижче Правилами і зобов’язаний їх дотримуватися. У випадку порушення Правил ми залишаємо за собою право Заблокувати аккаунт Партнера і відмінити проведення виплати.

Щоб краще ознайомитись з нашими оферами та протестувати особисто шлях клієнта - рекомендуємо здійснити замовлення для себе.

Умови нарахування виплати:
● ГЕО: Україна● Ціль: підтверджене замовлення (СРА)● Модель атрибуції: last cookie win● Час життя cookies: 30 днів

Виплата Партнеру:
Виплата у офері HiLLARY це:
● 20% при місячних продажах на суму до 10000 грн.● 30% при місячних продажах на суму на 10000 грн і більше.● 35% при місячних продажах на суму на 100000 грн і більше.
В період масштабних акцій виплата для всіх становить 20%, про що ми попереджаємо у партнерському чаті.
Виплата у офері Онікс - 8% і не залежить від суми продажів.
Виплата у офері Gregory Mill - 35% і не залежить від суми продажів.
● Усі виплати відбуваються щотижня з вівторка по п'ятницю.● Мінімальна сума виведення коштів - 500 грн.● Варіанти виведення: банківська карта будь-якого українського банку. Інші варіанти погоджуються з менеджером партнерської програми.

Загальні правила

● Дозволено користуватися офіційними креативами компанії, черпати їх з таких джерел як: офіційний сайт Hillary, Instagram Hillary та інші офіційні джерела.● Заборонено використовувати у соціальних мережах хештеги ідентичні до брендових хештегів офіційних сторінок @hillary_cosmetics та @hillaryorganic● Заборонено використовувати в назві акаунту у соціальних мережах найменування брендів з оферів партнерської програми (hillary, oniks, gregory mill) та похідними від них.● Дозволено створювати власні креативи, що не порушують чинне законодавство та етичні норми.● Дозволено створювати власні лендінги і прелендінги, при умові їх погодження з менеджером партнерської програми.● Заборонено робити тестові замовлення, без попереднього погодження з менеджером.● Заборонено використовувати в доменному імені бренд Hillary і похідні від нього.● Заборонено використовувати брендові запити в SEO (просування сайтів).● Заборонено використовувати брендові запити (Hillary, Хіларі та інші співзвучні слова) у контекстній рекламі Google Adwords.● Заборонено додавати в мета теги keyword= слова Hillary, Хіларі та інші схожі і/або співзвучні слова.● Заборонено створювати розумні розумні та інші рекламні компанії Google без виключення брендових запитів Hillary. Виплата за такі замовлення здійснюватися не буде! Список мінус слів для контекстної реклами HiLLARY

Джерела комунікації

Дозволені джерела комунікації:

● Соціальні мережі: таргетована реклама● Соціальні мережі: пабліки, ігри, додатки● Контекстна реклама● Мобільні додатки● Email розсилка● SMS розсилка ● Мобільний трафік● Банерна реклама● Push сповіщення● YouTube канали● Messengers (Whatsapp, Viber, Telegram та інші)

Заборонені джерела комунікації:

● PopUp/Click Under● Дорвей-трафік● Контекстна реклама на бренд● Toolbar● Мотивований трафік● Фрод● Adult● Реброкеринг● Спам-розсилки

Масфоловінг

Масфоловінг - підписка на інших користувачів з ціллю привернути їх увагу до свого профілю.

● Заборонено робити масфоловінг з офіційних сторінок HiLLARY та з сторінок інших партнерів.● Дозволено робити масфоловінг по конкурентам, іноземна косметика, інші бренди, магазини, блогери.

При отриманні скарги на Вас - інформація буде перевірена та опрацьована. У разі якщо факт недобросовісної роботи буде підтверджений - на 1й раз буде попередження, на 2й - вилучення з партнерської програми з анулюванням виплат.

Веб-майстри, які не дотримуються вищевказаних Правил і/або використовують заборонені джерела трафіку будуть виключені з Партнерської програми HiLLARY. 

Якщо сумніваєтесь у діях, що плануєте виконати - зверніться до менеджера за консультацією.